5mi4Fpqei8I

Macie ochotę na nowy serial na zimowe wieczory? Stacja TVN przygotowała coś specjalnego! Już 4 grudnia o 21:30 zostanie wyemitowany pilotowy odcinek nowego serialu pt. „Kaprys losu”, który na stałe zagości w ramówce stacji miesiąc później.

W rolach głównych widzowie będą mogli podziwiać Kingę Preis, która wcieli się w rolę 40 – letniej rozwódki Zuzy Zawady (psycholog od terapii małżeńskich). U jej boku pojawi się dwójka dzieci: 14 – letnia Zoja (pasjonatka gier komputerowych), grana przez Oliwię Wieczorek oraz 20 – letni Patryk (student stosunków międzynarodowych), grany przez Adriana Zarembę. Dodatkowo, w głównych rolach męskich zobaczymy Igora (Marcin Perchuć) – podróżnika oraz Bruna (Tomasz Karolak) – byłego męża Zuzanny.

Ze względu na dobro dzieci, stara się zachować z byłym mężem poprawne stosunki, oddając się całkowicie swojej pasji czyli spełnia się w niesieniu pomocy pacjentom zarówno w prowadzonej w domu prywatnej praktyce jak i w państwowym szpitalu. Otoczona na co dzień mężczyznami, Zuza całkowicie zapomniała o sobie jako kobiecie i wyparła potrzebę posiadania partnera. Czuje, że to wszystko ma już za sobą. Na nic nie czeka, niczego się już w tej dziedzinie nie spodziewa. Nawet nie zastanawia się czy potrafiłaby ponownie kochać. Nie jest z tego powodu bynajmniej zgorzkniała. Stworzyła wspaniały dom, ma dobry kontakt z dziećmi, wiernych przyjaciół, a do tego wdzięcznych pacjentów. Czego tu chcieć więcej? Podczas zagranicznej delegacji zostaje uziemiona na lotnisku i jest zmuszona nocować w hotelu. W poczekalni na hali odlotów poznaje charyzmatycznego podróżnika Igora, który jest badaczem zachowań godowych w świecie zwierząt. Nie myśląc o konsekwencjach Zuza idzie na całość. Flirt z lotniska przenosi się do hotelowego baru, a kończy upojną nocą. To szaleństwo po powrocie do Polski wydaje się tylko miłym wspomnieniem. Jednak Zuza często w myślach wraca do tajemniczego mężczyzny. Czy kiedykolwiek jeszcze go spotka? Biorąc pod uwagę, że rozjechali się w różne strony świata, praktycznie nic o sobie nie wiedząc, wydaje się to niemożliwe – czytamy w opisie serialu

Pilotażowy odcinek „Kaprysu losu” wyemitowany zostanie 4 grudnia o godz. 21:30 w stacji TVN. Pozostałe odcinki trafią do emisji w styczniu 2017 roku.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów