RZxO7VX7Wzg

Najnowszy singiel jest już czwartym z albumu „Ponad Wszystko„. „Niebo / Piekło [Jaro Remix]” jest odnowioną wersją piosenki z 2014 roku z albumu „Nowe Horyzonty

Polecamy: MAROON 5 JAKO POKEMONY W KLIPIE DO SINGLA „DON’T WANNA KNOW”

Najnowszy singiel artystki wydany w walentynki znacząco różni się od swojego pierwowzoru. Jarosław Baran w znaczący sposób zmienił aranżację piosenki, zmieniając jej styl. Pierwotnie ‚Niebo / Piekło” jest utrzymane w konwencji muzyki pop/rock z charakterystycznymi wstawkami reggae, typowymi dla utworów Eweliny. W podkładzie muzycznym można również usłyszeć elementy stylu drum’n’bass. Zawarcie w 4 minutowym utworze tylu różnych gatunków przełożyło się na dość niski rozgłos i zainteresowanie wśród słuchaczy, którzy zapewne oczekiwali od swojej artystki czegoś mniej skomplikowanego.

Nowa wersja bardziej wpada w ucho, wykasowane zostały elementy reggae, dodane zostały liczne syntezatory oraz uwydatniony został perkusyjny beat. Wszystko zostało zaadaptowane do aktualnych trendów muzycznych. Piosenka jest nie tylko chwytliwa, ale też posiada głębię oraz dynamikę!

Posłuchaj oryginalnej wersji „Niebo / Piekło”

Zobacz również: RECENZJA: INKWIZYCJA I TECHNOLOGIA, CZYLI FILM „ASSASSIN’S CREED”

fot. – Informacja Prasowa

Bądź na bieżąco z przeKulturą – polub nas na Facebook’u.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów