Pierwszy dzień wiosny najlepiej zacząć aktywnie i na świeżym powietrzu. Wiele się dzieje na PGE Narodowym więc nie przegapmy tego.

21 marca to dzień szczególny. Czujemy przypływ energii, Słońce coraz dłużej widnieje na niebie, mamy ochotę na nowe doświadczenia i oczywiście wypadałoby zwiększyć aktywność fizyczną.

Polecamy : Irlandczycy potrafią się bawić! Czyli dzień św. Patryka

Wczoraj na PGE Narodowym odbył się trening organizowany przez New Balance i Radio Eska, w którym mógł wziąć udział każdy. Przybyło wielu doświadczonych biegaczy ale też takich, dla których to zaplanowane 5 km było sporym wyzwaniem. Trening rozpoczął się rozgrzewką poprowadzoną przez mistrzynie świata w Fitness Figure Classic, Kasię Dziurską. Następnie podzieliliśmy się na grupy w zależności od tempa biegu. Atmosfera była bardzo luźna, można było porozmawiać, wymienić doświadczenia biegowe, spędzić aktywnie czas w miłym towarzystwie.

17308841_1420650847978613_6812754806795718761_n

Na zakończenie treningu padła propozycja kontynuowania cowtorkowych wspólnych wybiegań. Powstaną grupy początkujące, zaawansowane, będziemy zmieniać lokalizację, urozmaicać. Tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Dni będą już tylko dłuższe i cieplejsze, a forma sama się nie zrobi. Mam nadzieję, że nie będę musiała namawiać dwa razy 😉

Bądź na bieżąco z wydarzeniami – polub nas na facebook’u!

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów