Gun4qAuGS0M

Święta Bożego narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie? Artyści chętnie nagrywają świąteczne piosenki i kolędy. Do tego grona po raz kolejny dołączyła Kayah, która po wydaniu albumu„Kayah śpiewa kolędy” zdecydowała się ponownie nagrać taki repertuar dla swoich fanów.
Wydawnictwo pt. „Gdy Pada Śnieg” trafił do sprzedaży 4 listopada. Oprócz najpiękniejszych kolęd i śpiewanych od lat piosenek, Kayah przygotowała dla słuchaczy bożonarodzeniowe upominki w postaci dwóch autorskich kompozycji pt. „Gdy Pada Śnieg” oraz „Pusty Talerzyk”.
Halo, halo! Jesteście? Kochani, wiem, że do świąt jeszcze dłuższa chwila, ale ja lubię robić sobie muzyczne prezenty na własne urodziny. 4 listopada premiera albumu świątecznego ‚Gdy pada śnieg’! Na niej moje ulubione kolędy w świeżutkich aranżacjach, ‚Ding Dong’, który już od kilku lat hula co roku w rozgłośniach radiowych oraz UWAGA UWAGA – nie byłabym sobą gdybym nie dorzuciła czegoś od siebie – dwa nowe autorskie numery świąteczne, które poczyniłam wspólnie z Jasiem Smoczyńskim: ‚Gdy pada śnieg’ i ‚Pusty talerzyk –czytamy na profilu Kayah

Oto pełna tracklista:

  1. Cicha noc
  2. W żłobie leży
  3. Gdy pada śnieg
  4. Wśród nocnej ciszy
  5. Pusty talerzyk
  6. Jezus Malusieńki
  7. Przybieżeli do Betlejem
  8. Lulejże Jezuniu
  9. Nie było miejsca dla Ciebie
  10. Ding Dong

kayah

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów