eim98x4s4Ys

Happysad powraca!

Jesteście fanami zespołu Happysad? Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Już 10 lutego 2017 roku ukaże się ich najnowszy album zatytułowany „Ciało Obce”. Będzie to siódmy krążek w ich dorobku. Ostatnia płyta „Jakby nie było jutra” ukazał się w październiku 2014 roku.

Wydawnictwo zawiera 11 nowych kompozycji, a w tym pierwszy singiel zwiastujący album, mianowicie utwór „Nadzy jak mróz”, który od tygodnia można słuchać w sieci.

Tracklista „Ciała Obcego”

1. -1
2. dłoń
3. nie umiem kłamać
4. Medellin
5. czwarty dzień
6. dług
7. XXM
8. Ciało Obce
9. idę
10. heroina
11. nadzy na mróz

Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku

Czekacie na premierę krążka Happysad? Zespół ogłosił także, że ruszy z trasą koncertową promującą „Ciało Obce”, więc będzie można ich usłyszeć live.

happysad

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów