Wielki sukces!

Nikt nie ma wątpliwości, że ostatni album Adele pt. „25” odniósł oszałamiający sukces na całym świecie. To do niej należały ostatnie miesiące, a szczególnie te w okresie zimowym (świątecznym). Wszystkie media obserwowały jej powrót po czteroletniej przerwie.

Polecamy: Teledysk Adele do „When We Were Young” ma ponad 100 milionów wyświetleń!

Sukces zapisany jest nie tylko w zainteresowaniu mediów jej poczynaniami, uwielbieniu fanów, wielu nagrodach i wyróżnieniach, wyprzedanej trasie koncertowej (Europa i USA) ale także w certyfikatach. Album pokrył się kilkukrotną platyną m.in. w Australii, Wielkiej Brytanii, Belgii czy Nowej Zelandii.

Zobacz również: Kolejny sukces Adele. „Send My Love (To Your New Lover)” ma blisko 300 mln wyświetleń!

Teraz do kolekcji ważnym nagród doszła kolejna – wyjątkowa. Album „25” otrzymał właśnie miało diamentowego albumu. Oznacza to, że sprzedał się w 10 milionach egzemplarzach w samych Stanach Zjednoczonych. Ciekawostką jest fakt iż nie tylko „25” pokryło się diamentem, ale również poprzednia płyta pt. „21”. Adele jest trzecią artystką, która ma na swoim koncie dwa tak wielkie wyróżnienia. Oprócz niej takowe posiadają: Celine Dion za albumy „Falling InTo You”  i „Let’s Talk About Love” oraz Britney Spears za płyty „Baby One More Time”  i „Oops I Did It Again”

Przypominamy, że Adele jest obecnie w Stanach Zjednoczonych gdzie trwa trasa koncertowa w ramach promocji „25”. W najbliższych dniach zagra koncerty w Montrealu, Toronto i Waszyngtonie.

adele

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów